MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 4158240
nr 415 8240
Skåp
Karl Johan, Mahogny, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 132 x 58 cm Höjd 246
Utrop:
4.200 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 22 maj 2006
Karl Johanstil/Empir
Senempiren